28.03.2021, 21:52

Довибори в Раду: екзитполи розкрили імена ймовірних нових нардепів

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
выборы

Сьогодні, 28 березня, на двох одномандатних округах в Івано-Франківській і Донецькій областях відбулися проміжні вибори народних депутатів України.

Після 20:00 виборчі дільниці закрилися, і стали відомі результати екзитполів, передає Час Пік.

Так, соціологічна група "Рейтинг" оприлюднила результати екзитполу на окрузі №87 в Івано-Франківській області станом на 18:00.

За результатами опитування 3892 осіб на 50 виборчих дільницях, у голосуванні лідирує кандидат від партії "За майбутнє" Олександр Шевченко. На 1 відсоток від нього відстає Руслан Кошулинський з ВО "Свобода". На третьому місці кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк.

На одномандатному окрузі №50 у Донецькій області лідер вималювався більш явно. За результатами екзитполу, які були оприлюднені в ефірі телеканалу "Орбіта", станом на 18:00 з великим відривом лідирує міський голова Добропілля Андрій Аксьонов. На другому місці - кандидат від "Партії Шарія" Валентин Рибін, на третьому - Юлія Кузьменко, висунута від "Європейської солідарності".

За даними ЦВК, явка виборців на 20:00 на окрузі № 50 (Донеччина) склала 20,99%, на окрузі № 87 (Івано-Франківщина) - 35,05%.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss