30.03.2021, 07:51

Нардепи з "голосу" вимагають переобрати керівництво партії: в чому причина

Ольга Романец | Всі новини автора
партия

Частина народних депутатів партії "Голос" вимагають організувати з'їзд для переобрання керівництва партії через незгоду з політикою, якої дотримуються діючі керівники політсили.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила народний депутат від "Голосу" Соломія Бобовська, передає Час Пік.

За словами політика, депутати не поділяють відмову керівництва від захисту антикорупційних органів і боротьби з корупцією. Вони розчаровані відмовою керівництвом партії і фракції підписувати постанову про звільнення генпрокурора Ірини Венедiктової, а також засуджують ведення переговорів керівництвом про можливу коаліцію зі "Слугою народу".

Вона також зазначила, що депутати засуджують рішення керівництва підтримати меморіальний проект Бабиного яру, який "курується і фінансується російськими олігархами". На додачу Бобровська звинуватила керівництво партії в порушенні принципів внутрішньопартійної демократії та прозорості.

"Зараз керівництво партії монополізувало всі ресурси, одноосібно приймає рішення про їхні витрати і не бажає оприлюднити звіти про витрачені партійні кошти", - заявила вона.

Тому Бобровська та інші депутати "Голосу" висунули вимогу організувати з'їзд і провести нові вибори керівництва партії.

Кажуть, що ми скоро перестанемо бути частиною Голос. А нам здається, що «Голос» перестав бути собою. Цінності, які ми...

Опубликовано ]]>Соломія Бобровська]]> ]]>Понедельник, 29 марта 2021 г.]]>

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: