19.04.2021, 22:53

Відбулися переговори радників "нормандської четвірки": наступну зустріч запропонували провести на лінії зіткнення

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
нормандська четвірка

Сьогодні відбулася зустріч радників глав держав "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) в режимі відеоконференції. Усі сторони підтвердили своє прагнення до дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

Про це повідомила у соцмережі Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі, передає Час Пік.

Як повідомляється, головним питанням зустрічі стало обговорення практичних кроків, необхідних для дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

"Навіть прозвучала цікава пропозиція провести наступну зустріч політичних радників безпосередньо на лінії розмежування з метою прийняття необхідних рішень в конкретних умовах", - повідомили в українській делегації.

Також зазначається, що конкретні заходи, які б могли вдосконалити механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню, політичні радники доручили опрацювати в Підгрупі з безпеки ТКГ, відповідне засідання якої заплановане на завтра, 10.00.

Нагадаємо, сьогодні відбулося онлайн-засідання Ради ЄС у закордонних справах, у якому взяв участь голова МЗС України Дмитро Кулеба. Він запропонував ЄС покроковий план дій задля стримування Росії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss