06.05.2021, 07:43

Візит Блінкена до України: Держдеп зробив заяву

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Визит Блинкена в Украину: Госдеп сделал заявление

В американському зовнішньополітичному відомстві заявили про підтримку України на тлі візиту глави відомства до Києва.

США твердо підтримують суверенітет і територіальну цілісність України, а також її євроатлантичні устремління. Про це йдеться в ]]>заяві ]]>Держдепартаменту, оприлюдненій на сайті відомства ввечері 5 травня, повідомляє Час Пік.

"Сполучені Штати рішуче підтримують зусилля України з досягнення її євроатлантичних прагнень та побудови процвітаючого, безпечного і демократичного майбутнього для всіх українців", - йдеться в документі.

У Держдепі заявили, що США уважно стежать за агресивними діями РФ щодо України і що цінують стриманість Києва в цьому питанні. Також зазначено, що Росія повинна повернути Україні контроль над Кримом та Донбасом.

В американському зовнішньополітичному відомстві підкреслили важливість проведення Україною реформ і нагадали про підтримку США в її боротьбі з корупцією та просуванні верховенства права в рамках судової реформи.

"Принципова побудова відповідальних інститутів і забезпечення відповідального управління і в державних установах, і в корпоративному секторі є ключем до досягнення євроатлантичних прагнень України та побудови її заможного, безпечного і демократичного майбутнього", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен прибув з візитом до Києва.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss