05.08.2021, 19:09

Матеріали справи про Іловайську трагедію будуть розсекречені, - Венедіктова

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
венедиктова

Українські правоохоронці розсекретять матеріали справи про бої під Іловайськом. Служба безпеки України вже направила відповідні клопотання до Генштабу.

Про це повідомила в Facebook генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, передає Час Пік.

Під час зустрічі з рідними військових, загиблих, полонених або зниклих безвісти під Іловайськом, Венедіктова розповіла про рішення розсекретити матеріали справи про організацію і самі бойові дії в районі міста.

"Службою безпеки України вже направлені відповідні клопотання про розсекречення документів до Генерального штабу ЗС України та інших органів для прийняття відповідних рішень", - зазначила прокурор.

За її словами, розслідування подій "триває за двома напрямками: організація вторгнення з боку РФ і віроломне вбивство українських військових, а також перевірка обставин можливого недбалого ставлення до військової служби військовими службовими особами з числа керівництва антитерористичною операцією".

Венедіктова додала, що на офіційному сайті Офісу генпрокурора буде розміщений спеціальний розділ про Іловайську трагедію, в якому міститимуться інформація про хід і результати слідства та розсекречені матеріали справи.

Читайте також: "Потрібно їхати і шукати собі місце в Росії": Зеленський звернувся до жителів окупованого Донбасу

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss