09.11.2021, 18:01

Комаровський - Гордону про підтримку Зеленського в 2019 році: "Ми з тобою лоханулися, 73% лоханулися"

Марина Началова | Всі новини автора

Відомий телелікар Євген Комаровський наразі вважає помилкою те, що два роки тому він підтримував Володимира Зеленського.

Про це він заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону, передає Час Пік.

На думку Комаровського, той Зеленський з 2019 року і нинішній, з 2021-го – це вже дві різні людини.

"Того Володю дуже любив, а це вже не він, це взагалі інша людина... Я не розумію, що має статися з чоловіком, що він навіть задумався над тим, щоб порушити обіцянку, яку він дав мільйонам людей. Він сказав: я йду на один термін. Але ми зараз явно бачимо, що зачищається інформаційне поле, що з'ясовуються стосунки з усіма, хто тільки вякнув. Це очевидні речі, це неправильно", - сказав Комаровський.

Він нарікає на те, що кожного разу, коли українці обирають президента, незабаром вони розчаровуються та "терплять" ще 5 років. На думку Комаровського, публічні люди мають зібратися та дати рекомендації населенню, щоб воно більше не повторювало своїх помилок.

"Ми не маємо права ніколи більше обрати президента без списку команди", - зазначив він.

На репліку Гордона, що Зеленський не мав команди, Комаровський заявив:

"Так це і була наша з тобою дурна помилка. Ми з тобою лоханулися і 73% так само лоханулися. Тому що нам було важливо, щоб це була не команда Порошенка. Ми лохи. Реальні. Я почуваюся винним. Але у мене не було вибору на той момент. Ситуація була така: у тебе є два гриби - мухомор і незрозуміло що. Він їстівний чи неїстівний? Я вибрав незрозуміло що. Такою була логіка. Але логіка не спрацювала", - сказав лікар.

Комаровський не погодився з Гордоном у тому, що "слава богу, що переміг Зеленський, а не Порошенко".

"Ти впевнений, що якби переміг Порошенко, то на сьогодні рівень свобод був би гіршим, еміграція була б більшою? Не було б гірше. Це боляче визнавати, але треба", - заявив Комаровський.

Дивіться на відео з 35-ї хвилини.

Нагадаємо, після підписання Зеленським закону про олігархів, Порошенко передав акції "Прямого" та "5 каналу" журналістам.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк