12.01.2022, 16:27

Порошенко назвав точний час свого повернення в Україну і порадив владі не лякати його "арештом прямо в аеропорту"

Марина Началова | Всі новини автора

П'ятий президент України Петро Порошенко повернеться з Європи до Києва вранці у понеділок. У мережі вже почали розповсюджувати інформацію, нібито його збираються затримати прямо в аеропорту.

У прес-службі партії "Європейська Солідарність" повідомили, що Порошенко повернеться до Києва 17 січня рейсовим літаком з Варшави.

"Сьогодні лідер «Європейської Солідарності» працює в Брюсселі, де проводить важливі міжнародні зустрічі, в тому числі по лінії НАТО, на тлі підвищеної концентрації російських військ на кордоні з Україною і вторгнення росіян до Казахстану", - заявили в "ЄС".

У партії стверджують, що Офіс президента витрачає бюджетні кошти на слідкування за Порошенком, і рядять цього не робити, адже політсила сама повідомлятиме про всі події.

"Раджу Банковій не витрачати кошти на незаконне зовнішнє спостереження і прослушку – ми інформуватимемо вас про кожний крок, який наближає додому. Так само не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту. Я повертаюся 17 січня о 9 ранку", - цитує прес-служба заяву Порошенка.

"В умовах широкомасштабної агресії Путіна переслідування лідера опозиції є нічим іншим як руйнуванням національної єдності – саме тим, що так необхідно агресору", - додали у "ЄС".

Зазначимо, що прихильники Порошенка збираються зустрічати його у понеділок в аеропорту "Жуляни".

"17 січня Петро Порошенко, як і обіцяв, повертається в Україну. Його будуть намагатись затримати, аби кинути за грати по абсолютно надуманій справі, як власне, усі попередні спроби за минулі роки. Єдиним наслідком подібних дій є повалення демократії. Ми, в свою чергу, не можемо допустити свавілля, ми маємо стати на захист демократії! Саме тому, ми будемо зустрічати лідера опозиції і реагувати протягом дня на усі події, які можуть відбуватись", - ]]>заявили ]]>організатори цієї акції.

Нагадаємо, наприкінці грудня Порошенку оголосили підозру у держзраді.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк