25.01.2022, 15:31

Суд призначив дату розгляду апеляційних скарг на запобіжний захід Порошенку

Марина Началова | Всі новини автора

Київський апеляційний суд призначив дату судового розгляду апеляційних скарг у кримінальному провадженні відносно п’ятого президента України Петра Порошенка.

Засіданні відбудеться у п'ятницю, 28 січня, повідомила прес-служба суду, передає Час Пік.

Повідомляється, що судове засідання по апеляційній скарзі прокурора та апеляційній скарзі сторони захисту, що подані на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 19 січня 2022 року, якою відмовлено у задоволені клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань про застосування до Порошенка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з покладенням на Порошенка процесуальних обов’язків згідно з ч. 5 ст. 194 КПК України, призначено на 28 січня 2022 року (11 год. 00 хв.), зал судового засідання № 201.

Відповідно до вимог КПК України автоматизованою системою документообігу суду визначено склад суду: суддя-доповідач М. А. Ященко, судді В.М. Лашевич, І.О. Рибак.

Нагадаємо, рішенням Печерського суду до Порошенка застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Екс-президента зобов'язали здати закордонні паспорти і не виїжджати за межі Києва та Київської області.

Офіс генерального прокурора оскаржив запобіжний захід: сторона обвинувачення вимагає взяти Порошенка під варту з альтернативою застави у 1 мільярд гривень.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: