07.05.2022, 07:56

Єрмак: Питання ОРДЛО та Криму мають обговорюватися на зустрічі президентів

Марина Началова | Всі новини автора

Україна не відмовиться від своїх територій, але питання окупованих до 24 лютого територій Донбасу та Криму мають обговорюватися на зустрічі президентів.

Про це заявив керівник офісу президента України Андрій Єрмак в інтерв'ю "]]>РБК Україна]]>", передає Час Пік.

Щодо територій, які були окуповані Росією з 2014 року, Єрмак заявив:

"Ситуація сьогодні складніша, ніж була до відкритої війни, яка почалася 24 лютого. Україна при цьому президентові ні від яких своїх територій ніколи не відмовиться. Ще раз повторю: якби у 2014 році у нас був цей президент, ми б і Крим не віддали Тож, так, всі ці території – це Україна. Наша позиція не змінювалася ні на яких переговорах, ні в яких форматах".

При цьому він зазначив, що на сьогодні першочергове завдання – це припинення війни та виведення російських військ як мінімум на рубежі 23 лютого.

"Питання ОРДЛО та Криму – це складні питання, які мають обговорюватися на зустрічі двох президентів, наш президент готовий сідати і говорити. Але в будь-якому разі ми нашою незалежністю, суверенітетом і територіальною цілісністю не торгуємо. За нашої влади цього точно не буде", - заявив Єрмак.

Нагадаємо, Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева заявила, що в Росії розглядають варіант приєднання Херсонщини до Криму.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк