23.06.2022, 10:02

У Брюсселі стартує саміт, на якому розглянуть надання Україні статусу кандидата в ЄС

Леся Матвеева | Всі новини автора
саммит ЕС

У Брюсселі стартує дводенний саміт глав держав та урядів країн Європейського Союзу, на якому Україна може отримати статус кандидата на вступ до ЄС.

У Брюсселі 23 червня о 16:00 розпочинається дводенний саміт лідерів ЄС, на якому глави держав та урядів Євросоюзу розглянуть питання надання Україні статусу кандидата на членство у ЄС. Про це ]]>повідомляється ]]>на сайті Європейської ради, повідомляє Час Пік.

Лідери ЄС визначать ризики впливу російської війни проти України на глобальну продовольчу безпеку. Вони також обговорять продовження підтримки України, що складається з економічної, військової, політичної та гуманітарної допомоги.

Окремим питанням лідери країн ЄС розглянуть подання України, Молдови та Грузії на членство у ЄС. Результати голосування стануть відомими сьогодні ввечері чи вранці 24 червня.

Нагадаємо, Україна подала заявку на членство в ЄС 28 лютого 2022 р. на п'ятий день повномасштабного вторгнення РФ. 17 червня Європейська комісія оприлюднила свій висновок, у якому рекомендувала визнати європейську перспективу України та надати Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк