21.09.2022, 14:04

Зеленська на полях Генасамблеї ООН провела низку важливих міжнародних зустрічей

Виктор Белый | Всі новини автора

Перша леді України Олена Зеленська прибула до Нью-Йорка з нагоди 77-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Дружина президента України розпочала візит серії зустрічей з першими леді та джентльменами країн світу, присвячених розширенню співробітництва між державами.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передає Час Пік.

Зокрема, вона зустрілася з першою леді Польщі Агатою Корнгаузер-Дудою та першою леді Литви Діаною Наусєдєнє в межах Люблінського трикутника.

Люблінський трикутник – платформа для тристоронньої співпраці між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною, спрямована на поглиблення регіональної взаємодії у сфері безпеки, економічної та соціально-гуманітарної.

"Сьогодні ми з вами розпочинаємо формат діалогу першої леді у рамках Люблінського трикутника", - наголосила Зеленська.

Вона також зазначила, що нинішня сесія Генасамблеї є особливою, адже ситуація з безпекою в Україні внаслідок війни Росії проти нашої держави не повинна залишити нікого байдужим.

"Сегмент високого рівня Генасамблеї ООН – це унікальна можливість привернути додаткову увагу до загроз, викликаних російською агресією проти України, наголосити на її глобальному вимірі", – сказала перша леді.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: