04.12.2022, 11:49

До України з візитом прибула Вікторія Нуланд

В Украину с визитом прибыла Виктория Нуланд

Заступниця голови Держдепартаменту США Вікторія Нуланд 3 грудня прибула з візитом до Києва. Вона провела зустріч з головою адміністрації українського президента Андрієм Єрмаком та послом США в Україні Бріджіт Брінк.

Про це ]]>повідомляє ]]>прес-служба Офісу президента, передає Час Пік.

Андрій Єрмак висловив подяку Сполученим Штатам Америки, Президенту Джозефу Байдену та його адміністрації, зокрема, Державному департаменту, а також обом палатам Конгресу та обом партіям за підтримку.

"Хоч Київ зараз майже без освітлення, ви зможете особисто побачити реальну ситуацію й переконатися, що українці залишаються мужніми, не покидають свої міста, продовжують боротися. Ви глибоко обізнані із ситуацією в Україні. Всі знають, як сильно ви підтримуєте нашу країну.

Перемога України, у якій ми впевнені, буде нашою спільною перемогою", - наголосив Андрій Єрмак.

Глава Офісу президента поінформував Вікторію Нуланд про формулу миру з десяти пунктів, яку Володимир Зеленський представив лідерам G20 15 листопада. Сторони обговорили подальші кроки щодо її імплементації.

Сторони також обговорили проблематику збільшення тиску санкцій на РФ.

"Ми бачимо, що українці й далі борються. Ви боретеся сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності. Це має величезне значення", - зазначила Вікторія Нуланд.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: