10.02.2023, 07:55

Зеленський зустрівся з королем Бельгії Філіппом I

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зеленский встретился с королем Бельгии Филиппом I

Під час візиту до Брюсселя президент України Володимир Зеленський зустрівся з королем Бельгії Філіпом І та прем'єр-міністром країни Александером де Кроо.

Зеленський передав королю Бельгії уламок збитого в Україні російського літака СУ-25. Про це повідомили в офіційному обліковому записі бельгійського Королівського палацу, передає Час Пік.

"Президент Зеленський передав фрагмент збитого в Україні російського літака Су-25. Українські льотчики написали на ньому слова "Разом ми переможемо", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після візитів до Британії та Франції президент України Володимир Зеленський 9 лютого прибув до Брюсселя, де зібралися на саміт лідери Європейської ради. Головними темами дводенного саміту Євроради стали війна РФ проти України, підтримка України з боку ЄС, а також підсумки саміту Україна - ЄС, що відбувся у Києві.

Зеленський обговорив з лідерами країн ЄС постачання Україні далекобійної зброї, важкої бронетехніки та іншого озброєння, а також виступив із промовою в Європейському парламенті перед початком саміту.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк