21.05.2024, 12:14

До Києва з неанонсованим візитом прибула очільниця МЗС Німеччини

В Киев с неанонсированным визитом прибыла глава МИД Германии

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 21 травня прибула до Києва з неанонсованим візитом. Це вже сьомий її візит до України з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Міністрка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 21 травня прибула до Києва. Її візит не був анонсований з міркувань безпеки, повідомляє Час Пік.

Німецькі газети написали, що після прибуття до Києва Бербок висловила впевненість у тому, що "Україна переможе у цій війні" й наголосила, що "Німеччина твердо стоїть на боці України".

Як ]]>повідомляє ]]>МЗС Німеччини, міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок у Києві заявила, що Україні терміново потрібне посилене ППО, щоб захиститися від російських ракет та безпілотників.

"Ось чому разом із міністром оборони Пісторіусом я виступила із глобальною ініціативою щодо посилення протиповітряної оборони. Зараз зібрано майже мільярд євро для надання додаткової підтримки українським силам ППО, і ми інтенсивно працюємо над тим, щоб їх було ще більше... Тепер ми маємо об'єднати зусилля, щоб Україна могла вижити, щоб українці могли продовжувати жити самостійним життям у майбутньому.

Путін у своєму імперському божевіллі хотів захопити Україну, але натомість він міцно спаяв її з Європою. Наша доля як європейців ніколи ще не була така тісно пов'язана з долею України", - сказала Бербок.

Міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок також планувала поїздку до Харкова, але на тлі посилення обстрілів міста плани довелося змінити з міркувань безпеки.

Відео з прибуттям глави МЗС Німеччини до Києва опублікував журналіст Spiegel Крістоф Шульт на своїй сторінці в мережі Х (відомій раніше як Twitter).

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: