Переваги упаковки з гофрокартону
Картон має дуже широкий спектр застосування. Довговічність цього матеріалу робить його придатним для багатьох предметів. Залежно від типу картону він використовується для різних цілей. Прикладом може бути гофрокартон, стійкий до механічних ушкоджень. Які переваги упаковки, виготовленої з нього? Про це йтиметься у статті нижче.
Що таке гофрований картон?
Гофрокартон – матеріал, що завоював популярність в економіці та торгівлі. Картон виготовляється з так званої паперової маси, але гофрований картон має дещо інші властивості. По-перше, він складається з кількох, зазвичай трьох шарів паперу. Два зовнішні шари тонкі, а середній – "гармошкою".
За характеристиками зовнішнього вигляду гофрокартон можна порівняти зі звичайним картоном. Від традиційного картону його відрізняє те, що він може набувати різних форм і кольорів. Тому його використовують у виробництві різних видів упакування.
Завдяки своїм властивостям він використовується як матеріал для виробництва картонних коробок, які можна придбати у виробника картонної упаковки «Evopak».
Починаючи з 2005 року компанія випустила сотні тисяч упаковок для різних товарів. Враховуючи надійність і міцність гофрокартону, він практично універсальний у сфері упаковки. На сайті компанії https://evopack.com.ua можна придбати практично будь-який вид упаковки, серед якої:
- листовий гофрокартон,
- гофроящики,
- гофроупаковка з кришкою,
- коробки,
- гофролотки,
- рулонний та переплетений гофрокартон
- і багато іншого.
Переваги упаковки з гофрокартону
Гофрокартон – надзвичайно міцний матеріал завдяки структурі. В основному використовується для ящиків. Крім довговічності, упаковка з нього має безліч інших переваг, серед яких:
- бюджетність,
- універсальність,
- можливість розміщення реклами,
- легкість герметизації.
Де можна використовувати упаковку з гофрокартону?
Упаковка з гофрованого картону може бути використана практично для будь-якого виду продукції завдяки широким можливостям та специфіці самого матеріалу. Вироби з гофрованого картону можуть мати стінки, кришки або інші допоміжні та захисні елементи, виконані з різної кількості шарів та розміру хвилі, що використовується. Це дозволяє оптимально підібрати міцність та ступінь захисту від ударів та тиску, а також правильну амортизацію.