Як швидко та ефективно знайти співробітників робітничих професій?

Олег Білоусов | Всі новини автора
лізинг та аутсорсинг персоналу

Одним з успішних методів пошуку працівників ручної праці є розміщення реклами вакансій на спеціалізованих сайтах чи дошках оголошень. Однак цей метод має свої недоліки, серед яких неможливість гарантувати якість кандидатів та час, невиправдано витрачений на пошуки. Крім того, на таких сайтах часто трапляється велика конкуренція з боку інших роботодавців, що ускладнює пошук відповідних кандидатів. Тому для більш ефективного пошуку працівників варто звернутися до спеціалізованих агенцій з найму персоналу.

Чому варто звернутися до рекрутингової компанії?

Найбільшою перевагою кадрових агентств є їхні знання та досвід. Завдяки цьому рекрутери можуть використовувати передові методи залучення кандидатів. Рекрутинговий маркетинг дозволяє максимально використовувати унікальні джерела підбору персоналу, які набагато ефективніше загальноприйнятих методів.

Fillin – це компанія, яка спеціалізується на підборі персоналу по всій території України. Вона допомагає знайти кваліфікованих спеціалістів у різних галузях, від торгових представників до співробітників логістичних центрів. Команда професіоналів Fillin гарантує ефективний підбір кандидатів, які відповідають усім вимогам роботодавця, а також допоможе знайти роботу претендентам.

Які послуги надає Fillin?

Fillin пропонує широкий спектр послуг для компаній, пов'язаних із персоналом:

Fillin може допомогти вам знайти та найняти як кількох фахівців різних напрямків, так і велику кількість працівників за короткий проміжок часу. Крім того, компанія готова забезпечити щоденне та генеральне прибирання вашого офісу, складу або іншого комерційного приміщення, а також взяти на себе управління вашими об'єктами, включаючи технічне обслуговування, ремонт та доброустрій території. Fillin також може надати вашим працівникам спецодяг та взуття, а також послуги з його прання та чищення.

Підбор та управління персоналом сучасними методами

Аутстаффінг, лізинг та аутсорсинг персоналу – це відносно нові поняття на сучасному ринку роботи в Україні, проте вже чудово зарекомендували себе як ефективні методи управління персоналом та зниження витрат для компаній. Кожен із цих підходів має свої особливості та переваги, які можуть бути корисні для різних типів бізнесу. Тому важливо правильно підібрати потрібний варіант для конкретної компанії, враховуючи її потреби та цілі.

Лізинг та аутсорсинг: у чому відмінності?

Хоча ці два терміни часто використовуються як синоніми, між ними існують суттєві відмінності з юридичної точки зору, бізнес-цілей та впливу на організацію. Основна їхня різниця в тому, що лізинг – це надання людей для виконання певних завдань, а аутсорсинг – це надання тої чи іншої послуги.

Лізинг персоналу – це послуга, яка передбачає наймання фахівців галузі з необхідними певний період. Простіше кажучи: ви «орендуєте» співробітників в іншої компанії замість того, щоб наймати їх безпосередньо у свій штат. Це рішення має безліч переваг. Насамперед воно дає дуже швидкий доступ до висококваліфікованих людей без необхідності тривалого навчання, а також означає зниження витрат і більшу гнучкість. Лізинг співробітників зазвичай триває від кількох тижнів до кількох місяців, що додатково знижує витрати на використання спеціалістів.

Крім того, це також спосіб отримати доступ до найкращих фахівців із дуже вузькою спеціалізацією. У такій ситуації це безумовно перевага, оскільки означає доступ до знань на найвищому рівні.

Аутсорсинг – це практика передачі частини робіт, послуг або бізнес-функцій компанії зовнішньому провайдеру, який має достатньо людських ресурсів для її здійснення. Іншими словами, ви наймаєте іншу компанію, щоб вона виконувала вам певні завдання, замість того, щоб тримати в штаті своїх співробітників для цих цілей.

Аутстаффінг – це один з видів аутсорсингу, коли ви укладаєте договір з аутсорсинговою компанією, яка надає вам співробітників, які працюють за її трудовим договором. Аутстаффінг можна ще назвати «лізингом» співробітників, хоча механізм підбору та найму у них інший. На відміну від лізингу персоналу, аутстаффінг передбачає виведення з компанії співробітників, що вже є у клієнта. Фактично працівник продовжує працювати на своєму звичайному місці роботи, але рахуватиметься й отримуватиме зарплату від кадрової компанії.

Аутсорсинг допомагає скоротити ваші витрати

Одна з основних причин, через яку компанії використовують аутсорсинг, полягає у зниженні витрат. Роботодавці не хочуть витрачати надто багато коштів на наймання працівників та виплату їм щедрих зарплат, тому звільняють їх і замінюють фрілансерами чи підрядниками, які працюють віддалено. Завдяки аутсорсингу компанії можуть заощадити на оренді офісних приміщень та пільги для співробітників, таких як соцпакет, медичне страхування та багато іншого. До того ж аутсорсинг дозволяє компаніям забезпечити безперебійну роботу свого бізнесу без перевитрати коштів на співробітників, які не завжди потрібні.

Коли вигіднийо лізинг співробітників?

Підбір співробітників необхідний у багатьох галузях діяльності. Є три основні причини, чому використання тимчасових працівників вигідне:

  • Короткострокова нестача кадрів на сезонних роботах: на курортах, сільському господарстві, будівництві, ландшафтній архітектурі. У торгівлі та сфері послуг також часто потрібна велика кількість співробітників на кілька днів або навіть годинників. Прийняти працівника за трудовим договором у таких обставинах вкрай складно: це забирає багато часу та ускладнює документацію та звітність.
  • Проєкти, не пов'язані з основною діяльністю. Замовлення робіт, схожих за обсягом, що іноді потребують залучення фахівців-консультантів на певний період часу.
  • Матеріальна вигода. Спроба (вимушена чи стратегічна) керівництва компанії усунути з роботи певну кількість «несуттєвого» персоналу. Подібні маніпуляції проводяться з метою полегшення податкового навантаження. Іноді це скорочення виробничих резервів під час кризи.

У всіх випадках орендодавцю вигідно і зручно надати тимчасових працівників. Це спосіб збільшити реальний обсяг трудового резерву без формального відтоку. І в таких випадках допомога рекрутингових компаній буде неоціненною. Рекрутери зможуть швидко підібрати кваліфікованих фахівців, які готові зайняти вакансії на тимчасовій основі, що дозволить заощадити час та ресурси компанії. Крім того, оренда тимчасових працівників дозволяє гнучкіше реагувати на зміни в обсязі роботи та економити на витратах за утримання штату співробітників.

Теги новин: 
Рубрика - Правозащитник: