09.07.2020, 12:41

Поїзд "Київ-Лисичанськ" з 10 липня курсуватиме до Попасної: розклад руху

Леся Матвеева | Всі новини автора
Поезд "Киев-Лисичанск"

Маршрут пасажирського поїзда "Київ - Лисичанськ" продовжений. З 10 липня поїзд курсуватиме до Попасної. "Укрзалізниця" склала розклад поїзда №20.

Маршрут поїзда, який раніше курсував між містами Київ і Лисичанськ, продовжений до міста Попасна, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу ЛОДА.

З Києва поїзд відправлятиметься з 10 липня щодня о 21:54. З 1 серпня - по непарних (при двох непарних - 29, 1, 3). У Попасную прибуватиме на наступну добу о 11:08.

З Попасної поїзд відправлятиметься з 11 липня щодня о 19:10. З 2 серпня - по парних (при двох непарних - 30, 2, 4). До Києва прибуває на наступну добу о 08:46.

Поїзд буде рухатися за маршрутом: Київ-Пас. - Полтава-Київська - Харків-Бал. - Куп'янськ-Вузол. - Сватове - Кремінна - Рубіжне - Лисичанськ - Лоскутовка - Попасна.

Нагадаємо, 1 липня голова Луганської області Сергій Гайдай повідомив про те, що успішно завершилися переговори щодо продовження маршруту поїзда "Київ - Лисичанськ" з керівництвом АТ "Укрзалізниця" і отримано необхідне узгодження зі штабу ООС.

Більш детально з розкладом руху поїзда можна ознайомитися за]]> посиланням]]>.

Читайте новини регіону:

На Луганщині третю добу триває боротьба з лісовими пожежами: оперативна інформація ГСЧС

На Луганщині 3 нових випадки COVID-19: Лисичанськ і Рубіжне - серед лідерів за кількістю хворих