14.09.2020, 11:48

Не панікувати і мати при собі документи: у Рубіжному відбудуться антитерористичні навчання

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Рубежном состоятся антитеррористические учения

У місті Рубіжне Луганської області в рамках операції Об'єднаних сил відбудуться планові навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам. Жителів міста просять не панікувати, оскільки тренування будуть проводитися в умовах, максимально наближених до реальних.

У Рубіжному 15-16 вересня відбудуться планові навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам за участю регіональних суб'єктів боротьби з тероризмом. Всі дії відбуваються в рамках чинного законодавства. Про це повідомляє прес-служба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, передає Час Пік.

Оскільки тренування будуть проводитися в умовах, максимально наближених до реальних, СБУ закликає жителів Рубіжного з розумінням поставитися до можливих незручностей, зберігати спокій та дотримуватися правил особистої безпеки.

При необхідності пересування по місту громадян просять мати при собі документи, що засвідчують особу (паспорт, водійське посвідчення, довідку про навчання та ін.). 

"У разі виявлення підозрілих предметів або отримання інформації про протиправні дії невідомих осіб, їх причетність до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергової служби", - йдеться в повідомленні.

Адреса чергової служби:

- 3 управління (з дислокацією в м. Сєвєродонецьк) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел.: (06452) 6-81-10; (06452) 4-42-81, 095-896-77-29;

- Рубіжанський відділ поліції ГУ НП України в Луганській області, тел.: 102, (06453) 6-33-23, 066-019-16-19.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк