04.10.2020, 13:06

Фінансування медицини: чи будуть у Лисичанську лікувати безкоштовно?

лисичанск больница

Чи зможуть жителі Лисичанська розраховувати на безкоштовне та пільгове лікування? Керівництво ВЦА міста відповіло на питання, що цікавить багатьох.

У Лисичанську було затверджено низку програм фінансування медичних закладів на 2021 рік, передає Час Пік з посиланням на офіційний портал ВЦА.

Зокрема, Олександр Заїка підписав Розпорядження "Про затвердження Програми розвитку фінансової підтримки КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" на 2021 рік" від 2 жовтня 2020 року.

Згідно з документом, медичний заклад отримає 1 млн грн (у тому числі - з міського бюджету) на безкоштовне лікування відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про впорядкування безкоштовного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань".

Фінансова підтримка також торкнеться КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" та КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2".

Розпорядження "Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств на 2021 рік" передбачає виділення КНП "ЦПМСД №1":

  • 500 тисяч гривень - на безкоштовне лікування (відповідно до згаданої вище Постанови Кабінету Міністрів);
  • 500 тисяч гривень - на забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами.

КНП "ЦПМСД №2" отримає:

  • 400 тисяч гривень - на безкоштовне лікування;
  • 900 тисяч гривень - на забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами.

Крім того, згідно з Розпорядженням голови ВЦА "Про затвердження Програми розвитку фінансової підтримки КНП "Міська стоматологічна поліклініка" на 2021 рік" від 2 жовтня поточного року, на безкоштовне та пільгове лікування окремих категорій громадян за соціальними програмами медичний заклад отримає 200 тисяч гривень.

Читайте також: Засекречений "Лисичанськводоканал": що насправді відбувається з водопостачанням у місті

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк