22.10.2020, 13:44

Жителі Лисичанська можуть отримати одноразову грошову допомогу: умови отримання виплати

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Жители Лисичанска могут получить одноразовую денежную помощь

Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області інформує жителів міста про виплату одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам.

Інформація розміщена на сайті ВЦА м. Лисичанськ, повідомляє Час Пік.

УПСЗН інформує, що в 2020 році на виконання бюджетної програми "Заходи із соціального захисту дітей, сімей жінок та інших найбільш вразливих категорій населення" з державного бюджету виділені кошти для виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам у сумі 47329,00 грн.

"Механізм виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам за рахунок коштів державного бюджету визначений Порядком виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 №256", - йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, допомога надається у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей), стихійного лиха та інших особливих обставин непрацюючим малозабезпеченим особам, які отримують пенсію та/або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" і "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю", якщо розмір таких виплат у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

В УПСЗН повідомили, що розмір пенсії та державної соціальної допомоги на місяць визначається з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством.

Необхідні документи

Допомога непрацюючим малозабезпеченим особам надається на підставі особистої заяви, наданої до УПСЗН.

До заяви додаються копії:

- паспорта;

- пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги;

- реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові і мають про це відмітку в паспорті);

- трудової книжки.

Під час подання копій пред’являються оригінали зазначених документів.

Відзначається, що допомога надається один раз на рік у розмірі 50 відсотків установленого законом на дату звернення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.07.2020 розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність складає 1712,00 грн.), за рішенням комісії з надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

За більш детальною інформацією можна звернутися в УПСЗН за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. №6 або по телефону (06451) 7-30-27. Графік роботи: з понеділка по четвер - з 8:00 до 17:00, п'ятниця - з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 12:48.

Читайте ще новини міста:

Глава ВГА Лисичанська підписав розпорядження про початок опалювального сезону

Лисичанську багатопрофільну лікарню оснастили новим лабораторним обладнанням європейського рівня

Безкоштовний автобус до Лисичанська: для жителів двох сіл запускають соціальний маршрут

Глава ВГА Лисичанська підписав розпорядження про перенесення робочих днів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n