22.10.2020, 20:32

На Луганщині встановили нові режимні обмеження: що заборонено

Гера Кисмет | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
режим

На частині території Луганської області посилили прикордонний контроль. Зокрема, йдеться про Станично-Луганський, Біловодський, Міловський, Марківський, Новопсковський, Білокуракинський, Троїцький та Старобільський райони.

Про це йдеться в повідомленні ]]>прес-служби МВС України]]>, передає Час Пік.

У зазначених районах заборонено перебувати біля прикордонної смуги ближче, ніж в 200 метрах. Однак є три винятки. Обмеження не стосується правоохоронців, аграріїв, які погодили свої роботи з прикордонниками, а також для тих, хто проживає в наступних пунктах:

  • Комишненська сільська рада: село Юганівка, вулиці Юганівська, Сонячна, Миру, Річкова, провулок Річковий, квартал Луч-1, квартал Луч-2, квартал Луч-3; Садівниче товариство "Шарів Кут";
  • Козлівська сільська рада: село Залісне, вулиця Івана Франка;
  • Танюшівська сільська рада: село Палагеївка, вулиця Степова;
  • Шарівська сільська рада: село Шарівка, вулиця Набережна, Новоселівка.
  • Чугинська сільська рада: село Деркульське, вулиця Степова; село Олександрівка, вулиці Набережна, Вишнева; село Золотарівка, вулиця Сонячна.

Крім того, обмеження вели біля селища Мілове. Що не можна робити?

  • Підходити ближче, ніж на 5 метрів до загороджувального паркану на державному кордоні по вулицям Дружби Народів, Міловська, Залізнична, Робоча, оборонна.
  • Їздити на авто по вулиці Дружби Народів між пунктами пропуску "Мілове", за винятком транспортних засобів тих, хто прописаний на цій та на прилеглих (Заводська, Петрівська, Харківська, Київська, Елеваторний тупик, Козацька) вулицях.
  • Іноземцям заборонено перебувати на вулиці Дружби Народів (за винятком тих, що мають посвідку на проживання або письмове запрошення від близьких родичів, які проживають на цій вулиці і зустрічають їх особисто).

Пересування вулицями Дружби Народів, Міловська, Залізнична, Робоча, Оборонна допускається тільки за наявності документів, що засвідчують особу.

У МВС зазначили, що порушення зазначених додаткових режимних обмежень тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст.202 КУпАП (Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в'їзду - виїзду).

Читайте також: Лисичанськ - єдине місто Луганщини, де тарифи на опалення не знизили, а підвищили

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss