28.10.2020, 13:26

Карантин на Луганщині: КПВВ "Станиця Луганська" буде закрито до 15 листопада

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
КПВВ "Станица Луганская"

З'явилася важлива інформація для перетинаючих КПВВ "Станиця Луганська". За наказом командувача Об'єднаних сил, тимчасове припинення пропуску осіб через лінію розмежування в контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" продовжено.

Тимчасове припинення пропуску осіб через КПВВ "Станиця Луганська" продовжено до 15 листопада 2020 року, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"Поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на тимчасово окупованій території Луганщини стає критичним. Окупаційна адміністрація РФ не спроможна стабілізувати епідемічну ситуацію. Суттєво погіршує стан справ на тимчасово окупованій території України відсутність достатньої кількості кваліфікованих медичних працівників та засобів протидії захворюванню.

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та збереження життя і здоров’я громадян, за наказом Командувача об’єднаних сил, тимчасове припинення пропуску осіб через лінію розмежування в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» продовжено до 23 год. 59 хв 15 листопада 2020 року", - повідомили в штабі ООС.

Відзначається, що перетнути лінію розмежування в КПВВ можливо тільки за окремим рішенням командувача. Таке рішення може бути прийнято, виходячи з документально підтверджених життєво важливих обставин соціально-гуманітарного характеру.

"Додатково інформуємо, що за рішенням Командувача операції об’єднаних сил громадяни, що мають зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території України, у КПВВ "Станиця Луганська" можуть бути пропущені через лінію розмежування до місця реєстрації", - повідомили у штабі.

Читайте новини регіону:

"Помста старої влади?": У Сєвєродонецьку вночі згоріли два автомобілі

Ціна на газ для населення зросла: скільки платитимуть мешканці Луганщини

"Відключення неодмінно бути!": ЛЕО попередило про знеструмлення водоканалу на Луганщині

На Луганщині середня пенсія цивільного населення становить понад 4 тисячі гривень – ПФУ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n