04.11.2020, 08:55

"Укрпошта" працює без вихідних: перелік відділень на Луганщині, відкритих 7 днів на тиждень

Леся Матвеева | Всі новини автора
"Укрпочта" работает без выходных

З 1 листопада 250 найбільш завантажених відділень АТ "Укрпошта" по Україні працюватимуть без вихідних. У Луганській області 7 днів на тиждень без перерви та вихідних працюватимуть 8 відділень.

"Укрпошта" з 1 листопада 2020 року працюватиме у 250 найбільш завантажених відділеннях без вихідних. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Час Пік.

"Укрпошта продовжує дивувати своїми сучасними підходами до роботи та обслуговування клієнтів. За рішенням керівництва з 1 листопада компанія починає працювати без вихідних у 250 найбільш завантажених відділеннях. Все для безпеки та комфорту клієнтів", - сказав Криклій.

За словами міністра інфраструктури, це дозволить розширити можливості для обслуговування клієнтів та істотно зменшити черги у відділеннях, що особливо актуально у зв'язку з пандемією COVID-19.

"Укрпошта", починаючи з 1 листопада, працюватиме в 250 наших найбільш завантажених відділеннях без вихідних. Щоб нашим клієнтам було зручніше отримати свої новорічні подарунки або заплатити платежі без черг або, принаймні, зробити це зі значно меншою чергою", - написав гендиректор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

У Луганській області 7 днів на тиждень без перерви та вихідних будуть відкриті 8 відділень у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове та Старобільськ. Щонеділі відділення працюватимуть з 08:00 до 14:00.

Читайте новини регіону:

COVID-19 на Луганщині: які райони області залишилися у "червоній" зоні

На Луганщині з 1 листопада заборонений вилов риби в зимувальних ямах: онлайн карта з координатами

Тарифи на газ для населення Луганщини: скільки доведеться платити з 1 листопада

"Укрзалізниця" змінила маршрути прямування низки поїздів: серед них "Ужгород-Лисичанськ"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк