24.11.2020, 12:32

Луганщина отримала для першокласників понад 5,5 тисяч конструкторів LEGO

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Луганщина получила для первоклассников более 5,5 тысяч конструкторов LEGO

Луганська область отримала ігрові набори LEGO Six Bricks для перших класів Нової української школи. Конструктори вже скоро будуть передані в усі заклади загальної середньої освіти регіону.

У Луганську область 23 листопада доставлено вантаж гуманітарної допомоги - 5779 ігрових наборів LEGO Six Bricks. Конструктори використовуються в перших класах Нової української школи як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Луганської ОДА.

Луганщина получила для первоклассников более 5,5 тысяч конструкторов LEGO

Як повідомили в ЛОДА, Департамент освіти та науки обласної держадміністрації вже передав ігрові набори органам управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій, сільських та селищних рад територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій для подальшої передачі їх до закладів загальної середньої освіти.

Відзначається, що за допомогою ігрових конструкторів вчителі наочно та доступно будуть пояснювати дітям навчальний матеріал, розвивати навички критичного мислення, мови, пам'ять, увагу, вміння працювати в групі.

У Луганській ОДА нагадали, що вже третій рік поспіль на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між the LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки заклади загальної середньої освіти України забезпечуються ігровими наборами LEGO Six Bricks.

Читайте ще новини регіону:

Правила карантину, плата за лікування, лідери по захворюваності: про ситуацію з COVID-19 на Луганщині

Фармкомпанія з Рубіжного планує в січні 2021 почати випуск препарату для лікування COVID-19

Кабмін заборонив ЛЕО відключати від електропостачання водоканал на Луганщині

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss