30.11.2020, 16:21

У Лисичанську збільшилася кількість випадків COVID-19: відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
тбчс лисичанск

Сьогодні, 30 листопада, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника голови комісії, начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області, полковника служби цивільного захисту Олега Гречихіна.

Єдине питання порядку денного - виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету ВЦА міста Лисичанська на забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19, повідомила прес-служба ВЦА, передає Час Пік.

Під час засідання начальник відділу охорони здоров’я Ігор Бондаренко зазначив, що останнім часом у місті збільшилась кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 та зауважив, що у зв’язку із зростанням випадків ускладнень перебігу хвороби виникла нагальна потреба у придбанні для Лисичанської багатопрофільної лікарні, яка визначена опорною з прийому хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, двох електрокардіографів багатоканальних.

З урахуванням обговорення члени комісії рекомендували керівнику ВЦА міста Лисичанськ Олександру Заїці виділити кошти із резервного фонду місцевого бюджету у розмірі 42 600 гривень на придбання двох електрокардіографів багатоканальних для відділення анестезіології та інтенсивної терапії і для інфекційного відділення.

Як вже повідомлялося, на Луганщині за добу підтверджено 35 нових випадків COVID-19. Загальна кількість випадків хвороби у Лисичанську - 895, одужало - 555 пацієнтів, померло - 29.

Читайте ще: Між Лисичанськом і Сєвєродонецьком збираються запустити тролейбуси

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n