05.12.2020, 16:13

Україна введе санкції проти австрійських архітекторів, які будують театр у Криму

Ольга Романец | Всі новини автора
Крым

Прокуратура Криму за зверненням МЗС України відкрила кримінальне провадження проти представників австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb(l)au, яке бере участь у будівництві оперного театру в окупованому Росією Севастополі.

Про це заявив спецпредставник з питань санкційної політики МЗС Олексій Макєєв у коментарі LB.ua, передає Час Пік.

Як зазначається, після того, як компанія відмовилася зупинити свою участь у цьому проекті, незважаючи на прохання української сторони і посла України Олександра Щерби, Україна почала процедуру введення санкцій проти австрійського архітектурного бюро і його керівництва за співпрацю з російською окупаційною адміністрацією і пособництво в спробі легітимізації анексії Росією АР Крим.

Макєєв зазначив, що Україна повідомить про діяльність бюро європейських і північноамериканських партнерів, і закличе відповідальний іноземний та український бізнес відмовитися від будь-яких проектів з Coop Himmelblau.

Він підкреслив, що Україна не збирається терпіти такого відвертого ігнорування українського суверенітету і співпраці з російською окупаційною адміністрацією.

За слова Макєєва, керівництву австрійської компанії буде заборонений в'їзд в Україну, а міжнародне реноме цієї компанії зазнає серйозних втрат. Так, при згадці цього бюро відразу буде згадуватися пособництво окупанту в скоєнні міжнародного злочину і статус кишенькового архітектора кремлівського режиму.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: