09.12.2020, 12:45

На Луганщині створено перший індустріальний парк "Східний регіон"

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Луганской области создан первый индустриальный парк

У Луганській області створено перший індустріальний парк "Східний регіон". Індустріальний парк створюється строком на 30 років, площа земельної ділянки становить 15,3991 га.

Індустріальний парк "Східний регіон" розташований у місті Попасна. Парк створено за підтримки Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації з ініціативи міської ради, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Основною метою створення індустріального парку є забезпечення сприятливих умов для залучення коштів в економіку міста, функціонування та розвитку промислових підприємств, поліпшення інвестиційної привабливості, активізація економічного та промислового розвитку регіону, поява нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Функціональним призначенням є виробництво електричної та теплової енергії; будівельних матеріалів; машинобудування, металообробка; екологічна переробка твердих побутових відходів; легка промисловість, виробництво виробів з пластмас; науково-дослідницька діяльність, електроніка та ІТ-технології; виробництво харчових продуктів, комплексна переробка сільськогосподарської продукції", - повідомили в Луганській ОДА.

Функціонування парку може стати вагомим фактором посилення інвестиційної привабливості регіону. Передбачається поява до 850 нових робочих місць, а також залучення 67,1 млн гривень інвестицій.

За інформацією ЛОДА, для забезпечення ефективної реалізації проекту наступними етапами його розвитку є:

- проведення конкурсу з відбору керуючої компанії (І півріччя 2021 року);

- будівництво та облаштування інфраструктури індустріального парку (2021-2022 роки);

- залучення учасників та розвиток індустріального парку «Східний регіон» (2021-2050 роки).

Довідка: Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 12.11.2020 № 2312 індустріальний парк «Східний регіон» на території міста Попасна Луганської області включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків (витяг від 12.11.2020 № 45).

Читайте новини регіону: "Неймовірні села України 2020": Село На Луганщині увійшло до ТОП-10

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк