10.12.2020, 14:08

У Сєвєродонецьку урочисто відкрили школу, відремонтовану в рамках проєкту "Велике будівництво"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
В Северодонецке торжественно открыли школу, отремонтированную в рамках проекта "Большая стройка"

У місті Сєвєродонецьк Луганської області урочисто відкрили школу, відремонтовану в рамках проєкту "Велике будівництво".

Голова Луганської ОДА - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої в рамках Національного проєкту "Велике будівництво" Сєвєродонецької школи №13, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу ЛОДА.

В Северодонецке торжественно открыли школу, отремонтированную в рамках проекта "Большая стройка"

Для ремонту було залучено майже 19 млн гривень. 

На ці кошти виконано термомодернізацію школи: утеплено фасад будівлі, замінено вікна, двері, систему опалення. У школі встановлені сучасні системи пожежної сигналізації та оповіщення.

Також встановлено підйомник для учнів з обмеженими можливостями, по прилеглій території покладена плитка.

Сергій Гайдай відвідав навчальний заклад та оглянув приміщення їдальні та спортивного залу, які потребують внутрішнього ремонту. 

"Школа – це основа будь-якої держави. Саме тут закладається фундамент нашого майбутнього, наступного покоління українців, які прийдуть нам на заміну. Я поспілкувався з директором та почув, що тут стало дійсно тепло, багато чого змінилось на краще.

Для мене дуже важливо оновлювати та відкривати об’єкти у рідному для мене Сєвєродонецьку", – сказав Сергій Гайдай.

Очільник Луганщини зазначив, що за результатами всеукраїнського моніторингу проєкту "Велике будівництво" Луганська область – серед лідерів за кількістю та якістю виконаних робіт. Він запевнив, що наступного року в регіоні продовжиться втілення у життя важливих інфраструктурних проєктів.

Довідка: У середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 м. Сєвєродонецька навчається 277 учнів, організовано інклюзивне навчання для 3 учнів. У школі навчаються діти пільгових категорій: внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей, учні, батьки яких мають статус учасників бойових дій, діти учасників АТО, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю та діти з сімей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС. Для учнів 1-4 класів організовано безкоштовне харчування.

Читайте новини міста та регіону:

У Сєвєродонецьку проходить Кубок України з настільного тенісу: онлайн-трансляція

"Укрзалізниця" відкриває новий маршрут на прифронтовій Донбас

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss