21.12.2020, 15:23

Школи Лисичанська отримали обладнання для STEM-лабораторії, кабінетів фізики та математики

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Сьогодні, 21 грудня, відбулася передача закладам загальної середньої освіти Луганщини STEM-лабораторій, кабінетів фізики та математики, які були придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1109-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік».

Про це повідомляє Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська, передає Час Пік.

Розподіл у Луганській області здійснено для 14 закладів загальної середньої освіти, список яких затверджений Міністерством освіти і науки України. Для цих шкіл придбано сучасне оснащення: 5 STEM-лабораторій, 4 кабінети фізики, 5 кабінетів математики. До списку цих закладів увійшли заклади загальної середньої освіти і міста Лисичанська.

Так, Лисичанський багатопрофільний ліцей отримав комплект STEM-лабораторії. До спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8 прибув комплект обладнання для кабінету фізики. Лисичанська багатопрофільна гімназія отримала комплект обладнання для кабінету математики.

STEM – напрям в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).

STEM-лабораторія – це універсальне рішення, розроблене ІТ-фахівцями разом із практикуючими вчителями, для підготовки кваліфікованого випускника школи. STEM-лабораторія являє собою формат розвитку кабінета природничо-математичної освіти, модернізованого кабінету фізики. В той же час, це - не лише окремий центр в школі, а діяльність, впроваджена у весь навчальний процес закладу, бо майбутнє за міжпредметною інтеграцією зі збереженням класичного поділу на дисципліни.

Читайте ще: У Лисичанській лікарні будують сучасне приймальне відділення: там буде КТ, МРТ, ангіограф, лабораторія

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss