У своєму будинку вже не спокійно: у Лисичанську скоєно розбій (фото)
![потерпевший](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u12449/0_12.png)
Правоохоронці Луганської області виявили чоловіка, який імовірно причетний до розбою в Лисичанську.
Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції регіону, передає Час Пік.
Чоловік увірвався в будинок, вдарив власника та його знайомих, забрав мобільний телефон і банківські картки, а потім зник у невідомому напрямку.
З таким повідомленням близько 4:00 ранку звернувся до поліцейських житель Лисичанська.
Як випливає з коментаря патрульних, потерпілий і нападник були раніше знайомі.
Патрульні передали орієнтування з прикметами нападника всім екіпажам зміни і незабаром у сусідньому Сєвєродонецьку виявили ймовірного зловмисника. При поверхневій перевірці у нього виявили телефон та банківські картки, схожі за описом на речі потерпілого.
Для подальшого детального встановлення обставин події та мотивів вчинку чоловіка патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Читайте також: У центрі Лисичанська вітром завалило металеву конструкцію прямо на проїжджу частину (фото)
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |