19.04.2021, 11:26

Гроші вилучили: у Лисичанську поліцейські викрили пункт незаконного обміну валюти

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Лисичанск

Співробітники поліції Лисичанська задокументували факт незаконного обміну іноземної валюти біля центрального ринку. Гроші вилучили та склали за даним фактом адміністративний матеріал.

Про це повідомляє прес-служба поліції Луганської області, передає Час Пік.

Вчора, 18 квітня, поліцейські з метою відпрацювання інформації, отриманої від небайдужих громадян, провели рейд перевірки пунктів обміну валюти в м. Лисичанськ. Так, по вул. Гетьманська (біля центрального ринку) під час перевірки модуля-обмінника, в якому здійснювалися операції зі скупки, продажу та обміну іноземної валюти, поліцейські зафіксували факт незаконного обміну валюти, вилучили гроші, які касир обміняв місцевим жителям і склали за даним фактом адміністративний матеріал.

Касира, який здійснював незаконні валютні операції, а це 40-річний місцевий житель, очікує відповідальність у вигляді накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Проводяться подальші заходи щодо встановлення власника діючих у м. Лисичанську модулів з обміну валюти з метою перевірки наявності передбаченої законодавством документації для провадження господарської діяльності, а саме валютних операцій, та недопущення та припинення їх подальшого функціонування без належних правовстановлюючих документів.

Читайте також: Уряд виділив Луганщині 177 млн грн: які об'єкти будуть профінансовані в 2021 році

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss