19.04.2021, 11:52

"1+1 медіа" готова укласти окрему угоду з Сєвєродонецьким провайдером "Ланет"

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
1+1

"1+1 медіа" готова прийняти пропозицію "Мережі Ланет" про укладення окремого ліцензійного договору про надання невиключних суміжних прав на поширення телеканалів групи в місті Сєвєродонецьк з 19 травня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба медіагрупи, передає Час Пік з посиланням на "Детектор М".

У своєму релізі "1+1 медіа" називає заяви провайдера щодо того, що дії медіагрупи несуть загрози інформаційній безпеці, маніпулятивними.

"Для 1+1 media питання національної інформаційної безпеки та всебічного інформування українців є беззаперечним пріоритетом, про що свідчать довготривалі послідовні дії та інвестиції медіахолдингу..."- зазначає медіагрупа.

І нагадує, що в цифровому поясі безпеки "1+1 медіа" представлена телеканалами: 1+1 - ефірне цифрове мовлення в Донецькій (2 передавача), Луганській (1) і Херсонській (1) областях; 2+2 - ефірне цифрове мовлення в Донецькій (1 передавач), Луганській (1) і Херсонській (1) областях. Телеканал 1+1 також здійснює ефірне аналогове мовлення на 8 частотах на всій території Луганської області і, зокрема, на прикордонній території з РФ, де повністю відсутнє цифрове мовлення Т2.

Як відомо, в березні 2021 року StarLightMedia і "Медіа Група Україна" анонсували розірвання угоди з провайдером "Мережа Ланет", не вказуючи причини припинення співпраці.

Читайте також: Уряд виділив Луганщині 177 млн грн: які об'єкти будуть профінансовані в 2021 році

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss