11.05.2021, 18:32

Суд скасував постанову ЦВК про неможливість проведення виборів у Луганській та Донецькій областях, - "Опора"

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
вибори

Шостий апеляційний адміністративний суд 11 травня 2021 року скасував Постанову Центральної виборчої комісії про неможливість проведення перших виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

Про це повідомила громадянська мережа ]]>"Опора"]]>, посилаючись на кілька джерел, передає Час Пік.

Як повідомляється, Шостий апеляційний адміністративний суд розглядав справу №855/25/20 за позовом до Центральної виборчої комісії щодо скасування її Постанови № 161 від 8 серпня 2020 року. Третіми особами виступили Донецька та Луганська обласні державні військово-цивільні адміністрації.

Повний текст рішення суду очікується через 5 днів.

Нагадаємо, проведення місцевих виборів у минулому році було скасовано у 18 громадах Донбасу: у 10 сільських, селищних, міських територіальних громадах Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 - Сєверодонецького і Щастинського районів Луганської області, в тому числі у Лисичанську і Сєвєродонецьку.

На початку 2021 року у ЦВК заявили, що проведення місцевих виборів у зазначених громадах можливе 28 березня. Проте за висновками військово-цивільних адміністрацій Донетчини та Луганщини, управлінь СБУ і командування операції Об'єднаних сил пізніше було прийнято рішення, що проведення виборів у цих громадах все ж неможливе через безпекову ситуацію.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss