24.05.2021, 14:56

У Лисичанську з площі Перемоги прибирають місцевий "мавзолей"

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Лисичанске с площади Победы убирают местный "мавзолей"

У Лисичанську на площі Перемоги почалися роботи з остаточного демонтажу пам'ятника Леніну. 

У Лисичанську 24 травня проводять демонтаж залишків пам'ятника Леніну, який було встановлено на площі Перемоги, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

"Демонтаж відбувається за допомогою спеціальної техніки комунальних підприємств Лисичанська в порядку надання шефської допомоги та з метою благоустрою території міста відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки від 12.05.2021 №355", - повідомили у Лисичанській міській ВЦА.

Основну частину пам'ятника демонтували ще у лютому 2016 року відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

Залишки споруди, які не вдалося демонтувати, просто закрили металевими щитами. Відтоді лисичани не раз піднімали питання про демонтаж "ніг", "холодильника", "мавзолею", як жартома прозвали лисичани залишки пам'ятника.

В Лисичанске с площади Победы убирают местный "мавзолей" В Лисичанске с площади Победы убирают местный "мавзолей"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк