26.06.2021, 12:39

Тролейбуси між Сєвєродонецьком та Лисичанськом пустять вже восени: Гайдай про реалізацію грандіозних проєктів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Голова Луганської області Сергій Гайдай розповів, на якій стадії знаходиться втілення в життя грандіозних проєктів з відновлення та розвитку регіону.

Сергій Гайдай в ефірі телеканалу "Перший діловий" розповів про ремонт доріг та мостів, про будівництво нової залізничної гілки, про реконструкцію водоканалу у Попасній, про будівництво нового аеропорту на Донбасі, про відновлення територій після масштабної пожежі, про тендери та тарифи, повідомляє Час Пік.

За словами Гайдая, втілюється в життя проєкт із запуску тролейбусного маршруту між Сєвєродонецьком, Лисичанськом та Рубіжним. І вже восени між Сєвєродонецьком та Лисичанськом почнуть ходити тролейбуси.

Як зазначив очільник Луганщини, проєкт умовно розділено на три ділянки. Першу з них - "Сєвєродонецьк - Лисичанський залізничний вокзал" планують реалізувати вже в поточному році. Навесні 2022 року, після проведення тндерів, почнеться будівництво нової лінії "Лисичанськ - Рубіжне". 

За словами Гайдая, найближчим часом буде оголошено тендер на покупку сучасних тролейбусів, які будуть оснащено пандусами, що опускаються, обладнані кондиціонерами та можливістю автономного ходу. У планах влади - повністю оновити тролейбусний парк.

"Для нас цей проект важливий, тому що пора вже відходити від старих маршруток і переходити до нормального сучасного громадського транспорту...

У нас складна логістика, є залізничні рейки, де не можна прокласти тролеї, і там потрібно тролейбусу проїжджати автономно...",- зазначив Сергій Гайдай.

Варто відзначити, що мало хто з жителів регіону вірив в реалістичність цього проекту. Судячи зі слів Гайдая, влада твердо має намір за допомогою інвесторів втілити в життя всі "фантастичні" плани.

троллейбус

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк