29.06.2021, 13:06

У Луганській області відновлюють три мости: де вони розташовані і що вже зроблено

Ольга Романец | Всі новини автора
мост

На дорозі Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" - Сватове - Лисичанськ - Луганськ триває відновлення трьох мостів: шляхопроводу через залізницю на км 192+862, мосту на км 182+933, мосту через річку Біленька на км 188+578 (населений пункт Гірське).

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, передає Час Пік.

На об'єкті на км 182+933 дороги Р-66 роботи розпочаті 17 червня. Зараз вже влаштована тимчасова об'їзна дорога, встановлені відповідні дорожні знаки, проведені необхідні заходи з організації дорожнього руху. Об'їзд створений поруч існуючого мосту на відстані 100 метрів.

Проєктом передбачена повна заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної залізобетонної плити проїжджої частини, гідроізоляція, захисний шар асфальтобетону і верхній шар асфальтобетону.

Крім того, майже закінчено капітальний ремонт мосту через річку Біленька (Гірське) на км 188+578. Наближається до завершення капітальний ремонт шляхопроводу на км 192+862.

Всього на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори вимагають капітального ремонту, а іноді і повної заміни.

Місце розташування мостів на карті - ]]>https://goo.gl/maps/YTw4HsTwQTyBwqRg7]]>

Читайте також: Змінився порядок передачі показань за світло: Важлива інформація для жителів Луганської області

мост мост мост мост

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк