02.07.2021, 15:59

І всім буде добре?: У Лисичанську алкогольні напої почали продавати за новими правилами

пиво

Влада Лисичанська змінила правила продажу алкогольних напоїв на території міста. Тепер купити спиртне можна в будь-який час доби.

Так, рішення міськради про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час було призупинено, передає Час Пік з посиланням на повідомлення ВЦА Лисичанська.

Відзначається, що таким чином буде надана підтримка малому бізнесу, представники якого неодноразово зверталися з проханнями дозволити продавати алкогольні напої без обмежень за часом.

Заборона продажу алкогольних напоїв на території міста призупиняється тільки тимчасово - до закінчення карантину.

"З метою підтримки малого бізнесу Лисичанської міської територіальної громади в період введення карантинних обмежень, пов'язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, та беручи до уваги звернення суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, керуючись пунктом 8 частини третьої статті 6, пунктом 14 частини другої статті 7 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації", керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області прийнято рішення призупинити дію рішення Лисичанської міської ради від 31. 05. 2018 № 46/698 "Про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час на території міста Лисичанська" до закінчення карантину", - йдеться з повідомленні відділу продовольчого ринку ВЦА Лисичанська.

Читайте також: Чи варто розраховувати на високий комфорт?: Відеоогляд поїзда " Лисичанськ-Одеса"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк