21.07.2021, 21:53

Курорти Азовського моря всіяні медузами: туристи придумали "апетитний" спосіб впоратися з проблемою (фото, відео)

медузы

Ситуація на Азовському морі продовжує погіршуватися - багато туристів відмовляються плавати в морі, віддаючи перевагу відпочинку біля басейнів. Причина зіпсованого відпочинку - неймовірний наплив медуз.

Відео з українських курортів підтверджують цю проблему, передає Час Пік.

За словами очевидців, води Азовського моря більше схожі на желе або холодець через навалу медуз. Зокрема, повноцінно відпочити зараз навряд чи вийде на Арабатській стрілці, в Кирилівці, в Приморському Посаді, де медуз придумали прибирати за допомогою екскаватора.

Морські мешканці далеко не безпечні - вони активно жалять відпочиваючих, які намагаються скупатися в морі.

Однак, як з'ясувалося, з цією проблемою можна боротися не тільки завдяки екскаватору, а й іншим, більш "апетитним" способом. Обидва види медуз, які мешкають в Азовському та Чорному морях (аурелія і корнерот), виявилися цілком їстівними. Варто відзначити, що в азіатських країнах їх часто вживають в їжу, але в Україні це перші досліди.

к

Страви, приготовані з медуз, здаються екзотичними. Як правило, мариноване м'ясо цих морських мешканців використовують в салатах, гарнірах та закусках. Головне - акуратно видалити жалкі клітини та токсичні речовини.

кк

Наприклад, можна приготувати салат з медузою по-китайськи (знадобляться: огірок, зелена цибуля, авокадо, селера, деревний гриб муер і соус). Також непоганий варіант - тартар з медузи з французькою заправкою. У ЗМІ стверджують, що всім, хто куштував страви, вони дуже сподобалися.

Читайте також: У мережі показали "секретну технологію", яку застосовують у супермаркетах АТБ (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк