02.08.2021, 13:58

У Лисичанську почалася реконструкція "Водної станції"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
реконструкция "Водной станции"

У Лисичанську розпочали відновлення спортивно-культурної оздоровчої бази "Лисичанець". Військово-цивільна адміністрація працює над проєктом повної реконструкції "Водної станції".

Водна станція - це спортивно-оздоровча база, розташована на березі річки Сіверський Донець на межі трьох міст Луганської області: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. База функціонує з 1955 року, повідомляє Час Пік.

На території станції розташована навчальна база з веслування на байдарках та каное. На "Водній станції", окрім водного спорту, проводяться тренування з легкої атлетики, футболу, волейболу.

З 2018 року Лисичанська громада співпрацює з громадською організацією "Місто-сад". У березні 2019 року командою "Місто-сад" було представлено дизайн, бренд та архітектурний план "Водної станції".

За словами авторів проекту, команди "Місто-сад", вони прагнуть надати нові можливості для розвитку молоді на сході України та створити публічні простори, які будуть комфортними для всіх жителів міста і будуть користуватися популярністю.

Наприкінці 2020 року на онлайн-платформі "Спільнокошт" ГО "Місто-сад" запущено ідею реконструкції "Водної станції", зібрано 131 200 грн, за які придбано шість вуличних тренажерів та спортивний майданчик workout.

Згідно з проєктом, повністю відновлять всі локації спортивної бази: облаштують зону відпочинку, замінять сцену, встановлять дитячі майданчики, осучаснять волейбольний майданчик. Також планується відновити спортивний зал та встановити нове обладнання.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss