20.08.2021, 08:33

Терміново погасіть борги: Енергетики Луганщини готуються відключити електропостачання боржникам

Марина Началова | Всі новини автора

Новим законом знято "карантинну" заборону на відключення електропостачання боржникам, тож енергетики Луганщини готуються відрізати світло тим, хто за нього не платить.

ТОВ «ЕНЕРА СХІД» просить боржників за електроенергію погасити заборгованість, щоб уникнути відключення, передає Час Пік.

Як зазначають в компанії, 19 серпня Президент України підписав Закон, яким вносяться зміни в карантинне «антиковідне» законодавство та знімається заборона відключати споживачам електропостачання.

Наразі ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та оператори системи розподілу готуються до відключення електропостачання боржникам, які споживають електроенергію, але не платять за неї.

Енергетики зазначили, що на середину серпня 2021 року населення підконтрольної частини Луганщини мало заборгованість за спожиту електроенергію більше 76 млн грн, з них більше 20 млн грн – борги споживачів, що не платили за спожиту електроенергію три та більше місяців.

"Шановні споживачі! Будь ласка, погасіть заборгованість, аби уникнути відключення електропостачання! Нагадуємо, що для повторного підключення боржнику доведеться не тільки повністю погасити суму заборгованості, а й додатково сплатити за послугу з підключення електричної енергії", - заявили в «ЕНЕРА СХІД».

Читайте ще:

"Заплатіть авансом": Лисичанськтепломережа звертається до абонентів з проханням

Залишилося мало часу: як у Лисичанську офіційно відключитися від централізованого опалення

У південній частині Лисичанська два дні буде перекрита дорога

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк