23.08.2021, 13:16

У Харкові відкрили меморіальну дошку Геннадію Кернесу

Леся Матвеева | Всі новини автора
открыли мемориальную доску Геннадию Кернесу

У Харкові 23 серпня на будівлі міської ради відкрили меморіальну дошку Геннадію Кернесу. Автором меморіальної дошки виступив харківський скульптор Олександр Рідний, який подарував її місту.

У створенні пам'ятного знаку брали участь рідні Геннадія Кернеса, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу мерії Харкова.

На пам'ятному знаку зображено портрет колишнього градоначальника та знакові місця, які він відкривав. Зокрема, парк імені Горького, пам'ятник Незалежності, 30-та станція метро "Перемога", Регіональний центр послуг.

"Для мене особисто було дуже важливо, щоб ми відкрили меморіальну дошку сьогодні, в День міста. Ви змінили Харків і те, як його жителі ставляться до свого міста, до свого майбутнього, до самих себе.

Хотів написати, що сьогодні - перший День Харкова без Вас. Але це не так. Ви, Геннадій Адольфович, з нами. У радісних багатолюдних вулицях, в доглянутих парках, в виблискуванні феєрверків.

Назавжди", - сказав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Нагадаємо, Геннадію Кернесу, якого тричі обирали мером міста, присвоєно звання "Почесний громадянин міста Харкова" (посмертно).

В Харькове открыли мемориальную доску Кернесу В Харькове открыли мемориальную доску Кернесу

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк