17.09.2021, 09:27

Знешкодили "ДРГ" та запобігли "вибуху" на військовій базі: СБУ провела антитерористичні навчання

Леся Матвеева | Всі новини автора
СБУ провела учения возле северной границы Украины

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання поблизу північного кордону. Спецназівці знешкодили "диверсійно-розвідувальну групу", яка планувала вчинити вибух на військовій базі та втекти до сусідньої країни, нелегально перетнувши державний кордон.

СБУ провела антитерористичні навчання в прикордонних районах Житомирської області. За легендою тренувань, умовні диверсанти прибули в регіон із завданням спровокувати масштабну надзвичайну ситуацію. Вони планували «підірвати» одну з військових баз артилерійських боєприпасів за допомогою безпілотного літального апарата (БПЛА), повідомляє Час Пік з посиланням на прес-центр СБУ.

"Учасники навчань затримали одного з "диверсантів" під час спроби атакувати спецоб’єкт безпілотником із вибуховим пристроєм. БПЛА був успішно "подавлений" системою радіоелектронної боротьби. Решта членів "ДРГ" намагалися втекти у напрямку державного кордону.

У результаті спільних пошукових заходів силовики знешкодили основну групу озброєних зловмисників неподалік від пункту пропуску "Виступовичі", - розповіли в СБУ.

Відзначається, що особливістю навчань було те, що роль членів ДРГ виконували спецпризначенці. Вони мають високий рівень вогневої і тактичної підготовки, які застосовували у ході навчань. Це дало змогу змоделювати максимально складний і наближений до реального перебіг навчальної ситуації.

Крім співробітників СБУ в навчаннях брали участь підрозділи Нацгвардії, ЗСУ, Держприкордонслужби, Нацполіції, представники органів влади та місцевого самоврядування.

СБУ провела учения возле северной границы Украины СБУ провела учения возле северной границы Украины СБУ провела учения возле северной границы Украины

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк