19.09.2021, 11:50

ЛЕО загрожує знеструмити за борги "Лисичанськтепломережу": призначено "час Ч"

Леся Матвеева | Всі новини автора
ЛЭО грозит обесточить за долги "Лисичансктеплосеть"

ЛЕО анонсувало відключення від електропостачання КП "Лисичанськтепломережа" за наявну заборгованість за використану електричну енергію. Призначена дата знеструмлення.

ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" має намір відключити за борги "Лисичанськтепломережу". Знеструмлення заплановане на 22 вересня, повідомляє Час Пік.

У ЛЕО заявили, що керівництво тепломережі не виконує домовленості щодо погашення заборгованості за використану електроенергію.

ЛЭО планирует обесточить "Лисичансктеплосеть"

Опалювальний сезон "на носі", жителі Лисичанська ризикують залишитися без тепла. У подібній ситуації місто опинялося навесні цього року, коли енергетики також обіцяли знеструмити тепломережу. Тоді лисичанам пощастило - опалення в місті вже було відключено. Мабуть, керівництво підприємства і місцева влада так і не змогли вирішити проблему, оскільки борги тепловиків перед енергетиками продовжують зростати.

Енергопостачальна компанія ТОВ "ЕНЕРА СХІД" нагадує, що в Україні набув чинності закон, що скасовує "карантинну" заборону на відключення споживачів від мереж і тепер енергетики мають законне право знеструмлювати споживачів, які мають заборгованість за використану електричну енергію. 

За 5 днів від електропостачання було відключено майже 800 абонентів, на черзі - ще тисячі неплатників.

обесточить за долги

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк