22.09.2021, 07:48

Вибори мера Харкова: названо імена перших кандидатів

Леся Матвеева | Всі новини автора
выборы

У Харкові в розпалі виборча кампанія з позачергових виборів Харківського міського голови. 21 вересня Харківська міська територіальна виборча комісія прийняла документи від двох бажаючих балотуватися на посаду міського голови.

Перші кандидати, які бажають балотуватися на посаду мера Харкова, подали документи. Поки свою кандидатуру висунули два кандидати, повідомляє Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Обидва кандидати йдуть на вибори самовисуванцями.

"Ми прийняли сьогодні документи від двох кандидатів-самовисуванців - Костянтина Немічева і Михайла Добкіна", - повідомила глава міськвиборчкому Олена Матвієнко в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Документи на реєстрацію подали лідер харківського Центру Нацкорпусу Костянтин Немічов та колишній мер Харкова Михайло Добкін. 

Костянтин Немічов - голова обласної організації Нацкорпусу, позиціонує себе як єдиний кандидат від проукраїнських сил.

Михайло Добкін - народний депутат кількох скликань, екс-голова Харківської облдержадміністрації, мер Харкова з 2006 по 2010 р.р.

Нагадаємо, 11 вересня розпочалася виборча кампанія з позачергових виборів Харківського міського голови. Виборчий процес триватиме до 30 жовтня. Вибори мера Харкова відбудуться у неділю, 31 жовтня.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк