03.12.2021, 08:44

На Луганщині ЛЕО проводить масові перевірки: які помешкання потрапили під особливу увагу

Марина Началова | Всі новини автора

У Луганській області енергетиками ведуться масові перевірки помешкань, які мають значну площу, але аномально низьке заявлене споживання, з метою недопущення розкрадань електроенергії з боку їхніх власників.

Про це повідомили у ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", передає Час Пік.

"За словами енергетиків, практика показує негативну тенденцію – чим вищий паркан та дах будинку, тим нижча дисципліна оплати та добросовісність споживання. Споживачі, знаходячись за високим парканом, за його допомогою намагаються захистити себе від проблем, які їм «світять» за крадіжку електроенергії та несплату. Як не прикро, але саме в будинках, куди не допускають фахівців енергокомпанії задля перевірки та контролю, фіксується чи не найбільше випадків безоблікового споживання електроенергії", - йдеться на сторінці ЛЕО у Фейсбуці.

У компанії розповіли, що в одному з населених пунктів Луганщини знайшли цілий "маєток", де споживання електроенергії було неадекватно низьким - 300 кВт/год у місяць. Після перевірки виявилося, що насправді споживання становить 5200 кВт/год. Споживач сплатив 23 000 грн штрафу.

Як зазначається, за недопущення до помешкання енергетики можуть теж застосувати певні заходи.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк