22.01.2022, 11:26

На Луганщині доступна інтерактивна карта поліцейських станцій: корисна інформація для жителів регіону

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, полиция

В Луганській області розпочала функціонування інтерактивна онлайн-карта поліцейських станцій у територіальних громадах. Онлайн-карта буде постійно оновлюватися та поповнюватися інформацією. 

Користуватися картою можна за допомогою смартфона та комп'ютера. Реєстрація для цього не потрібна, повідомляє Час Пік з посиланням на відділ комунікації поліції Луганської області.

Як зазначили у поліції, за допомогою онлайн-карти громадяни мають можливість швидко знайти місцезнаходження поліцейської станції у будь-якому куточку області, дізнатися її адресу та дані співробітників, які несуть там службу.

"Ознайомившись з контактними даними співробітників поліції, кожен громадянин матиме можливість звернутися до них за допомогою.

Поліцейські, які несуть службу на поліцейських станціях в територіальних громадах області, завжди відкриті для спілкування, консультацій та правової допомоги. Наша головна мета – аби поліція була відкрита та прозора і стала ще ближчою до громадян", - повідомили у поліції.

Інтерактивна карта доступна за ]]>посиланням]]>.

Довідка: Поліцейська станція - службове приміщення, яке надається дільничному офіцеру поліції для виконання покладених на нього завдань щодо забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк