11.08.2022, 17:30

Росіяни знову обстріляли Запорізьку АЕС, зафіксовано загалом 10 "прильотів"

заэс

Сьогодні, 11 серпня, російські війська знову обстріляли Запорізьку АЕС та території, розташовані поблизу атомного об'єкту.

Про це повідомила прес-служба Енергоатому у Telegram, передає Час Пік.

"Зафіксовано п'ять "прильотів" в районі комендатури станції - поряд із ділянкою зварювання та сховищем джерел випромінювання. На невеликій ділянці спалахнула трава, але, на щастя, ніхто не постраждав. Проте ворог на цьому не зупинився", - йдеться у повідомленні.

Так, ще п'ять "прильотів" зафіксовано в районі пожежної частини, що неподалік ЗАЕС. Внаслідок обстрілів на станції не вдалося вчасно провести "перезмінку", оскільки для безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни розгорнули назад до Енергодару. Поки ситуація не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни.

"Ситуація на станції зараз контрольована. Інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабліках, що нібито персонал у паніці залишає станцію, фейкова та маніпулятивна. Це теж зброя, з якої росіяни намагаються знищувати ЗАЕС, тому довіряйте лише офіційним джерелам", - додали в Енергоатом.

Читайте також:

Обов'язкова евакуація може бути оголошена у низці областей України, - Верещук

Радіаційна аварія на ЗАЕС буде рівноцінна застосуванню РФ ядерної зброї, - Зеленський

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк