21.09.2022, 11:17

"Для ТВ-картинки потрібен хаос": Названо можливі ризики під час проведення "референдуму" в ОРДЛО

Виктор Белый | Всі новини автора

Регіональний Telegram-канал "Луганщина оперативна" зібрав інформацію від своїх джерел в апараті голови "ЛНР", уряді "ЛНР", а також перевірили інформацію у своїх джерел у силовому блоці "ЛНР" з проведення "референдуму" на окупованих територіях Донбасу: наслідки та можливі ризики його проведення.

"Якщо не хочете наражати себе на поточну небезпеку - обходьте ділянки стороною, чим далі, тим краще. Ці дні будуть дуже небезпечними", - йдеться в повідомленні, передає Час Пік.

Зазначається, що "зараз для ТВ-картинки потрібен хаос, "прильоти" з боку України. Так розкручували референдум та війну у 2014 році. Але зараз ставки вищі. Треба виправдати масштабну мобілізацію - успіхами та втечею з фронту нічого не зробити - це провал армії" РФ. Тепер тільки людськими жертвами. Будьте пильні в ці дні. Зверніть увагу, що військових стало в Луганську набагато менше. Можливо їх вивели з-під удару, а чим будуть бити велике питання".

Головні тези:

  • "Референдуму" не буде в електронному вигляді, як заявляли для масштабності, при тому, що існує ризик фізичного знищення виборчих дільниць як законних військових цілей.
  • Окрім виборчих дільниць буде поквартирний обхід для голосування. У тому числі для виявлення чоловіків. Будьте уважні!
  • Путін поспішає з "референдумом" та визнанням республік. Сенс у цьому лише один - мобілізація. У якому вигляді вона буде, чи буде запроваджено військове становище, як в Україні – навряд чи. У словах буде все більш-менш красиво і не так страшно, як ВІЙНА. Насправді буде мобілізація стільки, скільки перемолотить український фронт та західна зброя.
  • Джерела підтверджують високу ймовірність провокацій (вибухів на виборчих дільницях) по всій території. У відповідь Путін змушений буде визнати право людей бути з РФ. І захист територій, уже як російських – мобілізація!

Читайте також: "Ні могилізації": У РФ оголосили всеросійську акцію протесту проти мобілізації

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк