23.09.2022, 15:33

"Виборчі дільниці" в автобусах та нерозуміння наслідків: як відбувається "референдум" на Луганщині (відео)

референдум

Сьогодні, 23 вересня, на окупованих територіях України почалися проведення так званих "референдумів" про приєднання до РФ.

Відео з Луганської області оприлюднив місцевий блогер Savelyi Vasserman у Facebook, передає Час Пік.

Як можна помітити на відео, "виборчі дільниці" розташовуються не тільки в будівлях (наприклад, у будівлі СНУ ім. В. Даля), але також в автобусах.

Деякі люди, як зазначає блогер, ймовірно, не розуміють, що на них чекає відповідальність, тому радісно позують на камеру.

"Війна рано чи пізно закінчиться. Буде переможець. Але ось ці люди - у першому випадку, всіх їх упізнають і Україна, простим способом випровадить їх зі своєї території, як це робить зараз Росія у Запорізькій та Херсонській областях. Без суду та слідства. Пакет в руки і на кордон. Скільки вже таких повідомлень було. І нічого не скажеш. Закони приймуть швидко, на хвилі перемоги і все. До побачення. Ну чи другий варіант, приблизно до 2014 року, лінія розмежування, а у більшості в Україні родичі, діти, онуки... І все - ви їх ніколи більше не побачите... Просто подивіться в камеру на пункті пропуску і сайт "Миротворець" скаже, що ви посібник. Швидше за все не заарештують, простих громадян, але загорнуть... Обидва варіанти погані для людей і скоро вони на собі все перевірять. Про виплати, пенсії тощо можна забути в принципі. Навіть якщо не виведуть з України, виплат не буде. Ну чи йдіть додому, до Росії. Чи розуміють це люди? Ні", - пише блогер.

Читайте також: "Голосування" у дворах та вертухаї з автоматом на дільницях: Окупанти проводять "референдум" на Луганщині

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк