19.11.2022, 09:59

"Укрзалізниця" почала продавати квитки до Луганська

"Поезд к победе"

"Укрзалізниця" почала продавати квитки до Луганська. Символічні квитки на перші три рейси "Київ-Луганськ" вже у продажу.

"Укрзалізниця" разом із платформою UNITED24 розпочала благодійний проєкт "Квитки до перемоги". Про це ]]>повідомила ]]>прес-служба "Укразалізниці", передає Час Пік.

"Проєкт "Квитки до перемоги" символізує надію українців на якнайшвидшу деокупацію українських міст, віру в ЗСУ та в те, що вся Україна буде звільнена. Квиток можна придбати сьогодні, зберігати як символ і скористатися ним одразу після деокупації міст", - повідомили у компанії.

Рейси здійснюватиме легендарний "Потяг до перемоги", розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях.

Маршрути відкриваються після визволення міста чи регіону від тимчасової окупації. За 12 годин до здійснення рейсу на електронну адресу, яку ви вкажете при оформленні квитка, надійде інформація про вагон, місце, дату та час відправлення поїзда.

Усі квитки благодійні: кошти від їхнього продажу у повному обсязі будуть переказані через фандрейзингову платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту - автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.

Окрім Луганська, квитки можна придбати у 4 міста: вже звільнений Херсон, а також Маріуполь, Донецьк та Сімферополь.

Оформити символічний квиток можна за ]]>посиланням]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк